харк

У Харкові, незважаючи на заборону комуністичної символіки, учасники акції в пам'ять про загиблих у Великій Вітчизняній війні вийшли під прапорами військ Радянського Союзу, а також прапором УРСР.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генадій Макаров, який і був організатором маршу.

харків

х1
За його словами учасники акції поклали квіти до братніх могил радянських воїнів. Потім активісти Союзу Радянських офіцерів з козаками пройшли до Братської могили жертв фашизму в центрі міста для проведення поминальних заходів.

Як наголошує організатор, повідомлення на всі ці заходи подані і узгоджені з керівництвом міськради Харкова, незважаючи на закон про заборону комуністичної символіки в Україні.

Місцева влада забезпечили охорону заходів силами міліції. Незважаючи на це, вже після покладання квітів виникли суперечки з націоналістами з "Громадянської варти", які вийшли висловити протест проти використання комуністичної символіки, але вся справа обмежилася словесною перепалкою.

Нагадаємо, комуністичний та націонал-соціалістичний (нацистський) режими вважаються в Україні злочинними. Відповідно, заборонена й частина символіки.

Джерело: Корупція.Інфо