JPG
 
Контррозвідка спільно з СБУ затримала росіянку, яка є ймовірним організатором вибухів у Харкові, зокрема, підриву стели на проспекті Правди.
 
Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.
 
За його словами, йдеться про громадянку РФ з позивним «Тереза», яка співпрацювала з так званим міністерством державної безпеки терористичної "ДНР".
 
Встановлено, що на початку минулого року вона була активною учасницею проросійських акцій, а після початку бойових дій на сході України переїхала у Донецьк, де брала участь у збройному протистоянні проти сил АТО на боці терористів.
 
«У лютому ц.р. вказана особа за координації керівника одного із управлінь МДБ з позивним «Док» прибула до Харкова з метою збору розвідувальної інформації та координації діяльності диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), які діють на території регіону», – розповів Лубківський.
 
У ході слідчих дій у тимчасовому помешканні громадянки РФ виявили саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження та антиукраїнську символіку.

Читайте також: У Харківській обл. стався вибух на залізничному шляху

Лубківський додав, що СБУ продовжує здійснювати розгалужені антитерористичні заходи з метою нейтралізації ДРГ та проводить пошук виконавців підриву стели на проспекті Правди.
 
Як відомо, у Харкові у вівторок вранці в Дзержинському районі міста стався вибух, унаслідок якого було підірвано частину стели з державним прапором. 
 

 

Джерело: Корупція.Інфо.