У центрі Києва, на вул. Великій Васильківській, невідомий посеред вулиці вистрілив дівчині у руку. Під час пострілу постраждала разом зі своїм хлопцем сиділи на лавці біля будинку.

Як стало відомо, хлопець потерпілої розповів, що вони близько 13:00 раптово почули хлопок, після чого з руки 20-річної дівчини потекла кров. Прибулі за викликом медики надали їй першу допомогу на місці, а її рана не несе загрози для життя і здоров'я (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"За припущенням хлопця, стріляти могли з вікна або балкона будинків, що стоять поруч. Також, за попередніми даними, зброя була травматичною. Правоохоронці розшукують стрілка і опитують можливих свідків", – зазначили у виданні.

Нагадаємо, у місті Нова Одеса на Миколаївщині 9 вересня чоловік здійснив постріл із саморобного пристрою по дітях, у результаті чого хлопчик та двоє дівчат отримали поранення. З'ясувалось, що зловмисник  перебував у стані алкогольного сп’яніння та раніше неодноразово притягався до адміністративної відповідальності.