В Івано-Франківській області повідомили про підозру 65-річному чоловікові, який періодично ґвалтував 11-річну. У підсумку дівчинка завагітніла і в грудні 2018 року народила дитину.

Як вказано в постанові суду, опублікованій на сайті Судової влади України, неповнолітня народила на 34-му тижні вагітності. Експертиза підтвердила, що батьком є підозрюваний.

Слідство з’ясувало, що чоловік – одружений. Дівчинка проживала разом із подружжям у вихідні. Злочинні дії чоловік здійснював, коли його дружина йшла до церкви, про що дала свідчення потерпіла.

Суд обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком 60 днів, але адвокат оскаржив це рішення. 26 січня суд відхилив апеляцію захисту, чоловіка залишили під арештом. Ця постанова оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Слідство зазначило, що провину чоловіка підтверджують не тільки свідчення дівчинки і свідків, а й молекулярно-генетична експертиза. Підозрюваний зі свого боку визнав тільки один випадок статевих зносин із малолітньою.

Нагадаємо, у Полтаві 13-річного підлітка підозрюють у зґвалтуванні п’ятирічної дівчинки. Вони перебували в одній лікарняній палаті після госпіталізації. У поліції заявили, що провину хлопця доведено.

Правоохоронці з Волині затримали 43-річного чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні та розбещенні 10-річної дочки своєї колишньої співмешканки. Він переховувався від поліції, довгий час жив в інших містах і мав намір виїхати за кордон.

У селі Козлів Київської області в ніч із 31 грудня на 1 січня підліток зґвалтував 13-річну дівчинку. Він ударив жертву по обличчю та затягнув у кущі.

У місті Василівка Запорізької області 42-річний чоловік зґвалтував 12-річну. Він запросив дівчинку-сусідку до себе додому, поки її матір була на роботі.