За дорученням мера столиці Віталія Кличка був складений перелік осіб, на яких поширюється заборона перебувати на службі в органах державної влади відповідно до закону про люстрацію

Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації  Володимир Бондаренко.

За інформацією з особистих справ і даних про займані коли-небудь посади, було звільнено три людини – два чиновники з мерії та один – з секретаріату Київради.

Зокрема, з КМДА було звільнено начальника управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергія Рюмшина через те, що він очолював Святошинську райдержадміністрацію до 5 лютого 2013 року.

Читати: У Львові пройшов люстраційний марш за гроші

Крім того, були звільнені заступник директора Державного архіву столиці Світлана Сидорова, так як на початку 1990-х років вона була секретарем райкому КПУ в Києві. З тієї ж причини з секретаріату Київради була звільнена заступник начальника управління забезпечення діяльності постійних комісій Київради Світлана Пантелєєва.

“Інших чиновників на даний момент ми не можемо звільнити. Згідно з порядком, який був затверджений Кабміном, перевірку доходів, витрат, майна проводитимуть ряд контролюючих органів, а саме МВС, Мін’юст, Гепрокуратура і СБУ. Саму КМДА за планом, якщо я не помиляюся, перевірятимуть в середині 2015 року”, – повідомив Бондаренко.

 

Джерело: Еспресо. TV