Головні новини Львова
Подобається

У Львові продали бомбосховище на вул. Коновальця, 10

23/10/2014     Автор: Яна Романська
У Львові продали бомбосховище на вул. Коновальця, 10

На вул Є. Коновальця, 10 у Львові під будинком знаходиться велике бомбосховище, яке міська влада попередніх років продала за копійки приватній особі.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Богдан Панкевич під час сесії 23 жовтня, передає кореспондент «Вголосу».

За словами депутата, це бомбосховище було побудовано у міжвоєнний період як сучасна інженерна споруда, добре захищена бетонним перекриттям і зміцнена сталевими балками.
"Власник порізав і здав на металобрухт сталеві балки, щоб компенсувати собі ціну покупки приміщення. Зараз приміщення не використовується, воно було виставлено на продаж приватною особою", – зазначив Богдан Панкевич.

Зважаючи на загрозу відкритої війни з Росією, на думку депутата, доцільно було б зобов'язати власника бомбосховища повернути приміщенню первинний інженерний стан за власний рахунок.

Загалом Панкевич вимагає повернути приміщення  у комунальну власність і пропонує надати його в користування волонтерським організаціям, які займаються забезпеченням армії та добровольчих батальйонів.

 

Джерело: Вголос