Львівські перевізники самостійно не можуть упоратися з водіями-порушниками, тож закликають активістів оприлюднювати дані про таких водіїв у медіа та соцмережах.

Про це йшла мова 26-го листопада на засіданні робочої групи представників львівських автотранспортних підприємств, які надають послуги з перевезення пасажирів, та активістів ГО «За якісний транспорт».

Активісти пропонували перевізникам спільно створити «чорний список» водіїв львівських маршруток – найбільших порушників ПДР та транспортного законодавства. Зокрема, йшла мова про водіїв, які палять за кермом та говорять по мобільному телефону.

Глава Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка зазначив, що є відповідні органи, які повинні стежити за дотриманням чинного законодавства про заборону куріння у громадських місцях та штрафувати порушників.

Велійка також запропонував активістам публікувати на своїх сайтах в мережі дані про водіїв-порушників. Загалом, за інформацією Івана Велійки, недобросовісних водіїв є тільки 10% від загальної чисельності.

Своєю чергою, перевізники наголосили, що водіїв маршруток у Львові не вистачає, тож перебирати ними не доводиться.

Активісти ГО «За якісний транспорт» зазначили, що готові оприлюднювати дані про водіїв-порушників та попрохали перевізників надавати їм інформацію про конкретних водіїв, які неналежно поводяться на робочому місці.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів