27-го та 28-го листопада Руслана зустрінеться зі студентами Українського Католицького Університету та Києво-Могилянської Академії.

Зустрічі проходитимуть у вигляді дискусій студентів на теми, щодо подій у країні та державотворення в умовах цих подій.

Серед питань, що підніматимуть до обговорення гостею та студентством, найбільшої уваги потребують напрями щодо створення цілісного образу держави, активація громадського суспільства, формування та єднання волонтерських рухів, контроль влади громадськими представниками тощо.

"На запрошення Українського Католицького Університету я взяла участь у низці благочинних заходів в США та Канаді і прониклася атмосферою єдності і справжнього взаємопорозуміння. Я відчула, що хочу зібратися на Майдані, щоб згадати ту ніч мирного студентського протесту, який був жорстоко розігнаний. Сьогодні я хочу поспілкуватися зі студентами, почути їх думки і поділитися власним досвідом",– зазначила співачка і активістка.

Зі слів Руслани, саме студентство народило Євромайдан."Цього тижня, 27 листопада, я спеціально приїду до Львова для того, щоб провести зустріч зі студентами УКУ. Наша бесіда буде не лише про те, що було, але і про те, що на нас чекає, — яку нову країну ми будуємо і як. Ще одну таку зустріч я проведу наступного дня зі студентами Києво-Могилянської Академії. А в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані під Стеллою відбудеться моя акція "Ніч пам'яті" на згадку про події минулого року",– додала вона.

 

Час та місце проведення зустрічей:

27 листопада о 17.00 за адресою: м. Львів, вул. Козельницька, 2а; Український Католицький Університет.

28 листопада о 15.00 за адресою: м. Київ, вул. Сковороди, 2; Києво-Могилянська Академія, перший корпус, ауд. 217.

 

 

Читай найсвіжіші новини про Львів