Дружиною власника закладу «Бар Бідон», який напередодні став учасником гучного скандалу із російською попсою, є Ольга Тарасович – заступник начальника відділу правової експертизи з містобудівних та житлових питань управління правової роботи юридичного департаменту Львівської міської ради, передає Корупція.Інфо.

Відповідні дані містяться у електронній декларації чиновниці за 2017 рік. 

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

Як уже розповідав «Вголос», на Великдень біля львівського закладу громадського харчування «Бар Бідон» туристи із Києва побили львів’янина Радомира Мокрика. Причиною інциденту стало те, що під час відпочинку у барі Мокрик попросив персонал вимкнути російську попсу.

За словами чоловіка, під час відпочинку у барі він кілька разів прохав персонал закладу вимкнути російську попсу, однак реакції на це не отримав. Уже на виході із «Бар Бідону» Мокрика та його друзів побила група російськомовних чоловіків, яким не сподобалося зауваження львів’янина. Як з’ясувалося згодом – нападники були туристами із Києва. Після інциденту Радомир Мокрик написав заяву до правоохоронних органів.

У коментарі кореспондентові «Вголосу» речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська підтвердила факт подання заяви і додала, що за наслідками інциденту відкрито кримінальне провадження.

Згодом співзасновник «Бар Бідону» Роман Тарасович запевнив кореспондента «Вголосу», що причетний до конфлікту співробітник більше не працюватиме у цьому закладі, а сама адміністрація бару визнає провину і просить вибачення.

Пізніше активісти запропонували Тарасовичу записати відеозвернення, на якому він би попросив інших власників львівських ресторанів не грати російських пісень. Власник запевнив, що через два тижні він проведе відповідну акцію.

«Я готовий це зробити. Але не хочу, щоб це було штучно, ніби я після скандалу захищаю свій заклад», – сказав власник закладу Роман Тарасович.