Прокуратура Львівської обл. направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора “Львівелектротрансу", а також сімох спільників, підозрюваних у заволодінні чужим майном. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, передає Корупція.Інфо.

"Прокуратура Львівської обл. направила до Франківського райсуду Львова обвинувальний акт стосовно колишнього позаштатного радника міського голови з питань транспорту, учасника та директора ТОВ "Сармат", а в подальшому директора ЛКП “Львівелектротранс" гр. Ф. і ще сімох його спільників, підозрюваних у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах, за ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 5 ст. 27 і ч. 5 ст. 191 КК України", – йдеться в повідомленні.

Підозрюваний громадянин Ф. у 2007 році з метою заволодіння бюджетними коштами вступив у злочинну змову з іншими особами, організувавши схему постачання до Львова старих трамваїв неналежної якості за значно завищеними цінами.

У результаті даної операції територіальній громаді Львова завдали матеріальної шкоди на суму 2 млн 249 грн, що на час вчинення злочину (2007-2008) склало більше 323 тис. євро.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, екс-директора "Львівелектротрансу" підозрюють у привласненні грошей в особливо великих розмірах. Мова йде про 21 старого трамвая моделі Tatra, які мерія закупила в 2007-2008 роках. Тоді посаду директора КП "Львівелектротранс" займав Андрій Федоренко.