Співробітниками податкової міліції Львівської області в ході супроводження кримінального провадження, зареєстрованого за ст.191 КК, ліквідовано конвертаційний центр, організований групою осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

конверт1
Про це 
Львівському порталу повідомили у  прес-службі ДФС

Схема конвертації полягала в наступному: безготівкові грошові кошті підприємств реального сектору економіки надходили на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств у вигляді оплати за ТМЦ (роботи, послуги). Після цього кошти перераховувались на пластикові карти підконтрольних їм осіб, які в подальшому знімали їх готівкою та за допомогою кур’єрів розвозили підприємствам реального сектору економіки за винятком 9-11% за конвертацію.Податковий кредит транзитно-конвертаційних підприємств формувався від підприємств-імпортерів і сільгоспвиробників вітчизняних товарів, які мають надлишок податкового кредиту.

конверт2

 

Загальний обіг проконвертованих коштів з 2015 по 2016 рік склав понад 91 млн. гривень, втрати бюджету складають понад 15 млн. гривень. На 11 розрахункових рахунків, відкритих в комерційних банках, накладено арешт із залишком коштів на суму 302 тис. гривень.

Під час оперативних заходів проведено 11 обшуків в офісах, за місцями проживання фігурантів провадження та їх транспортних засобах, в результаті яких вилучено 7 печаток, 6 банківських карток та фінансово-господарську документацію, що свідчить про їх протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають.

 

конверт3