Головні новини Львова
Подобається

У Львові вийшли на волю батьки дітей-мауглі, які не годували і роками не випускали малюків на вулицю

26/10/2014     Автор: Яна Романська
У Львові вийшли на волю батьки дітей-мауглі, які не годували і роками не випускали малюків на вулицю

У Львові батька так званих дітей-мауглі Любомира Кучумова достроково випустили з в'язниці. Він відсидів половину терміну. Мати після лікування в психіатричній лікарні вже теж удома.

Немиті, брудні, з довгим волоссям і без будь-яких людських навичок – саме в такому стані рік тому знайшли Любомира і Юрка працівники соціальних служб і міліція. Батьки роками не випускали їх на вулицю, годували, чим доведеться, і жодним чином не розвивали дітей.  І молодшого Юрка, і старшого Любомира тоді соціальні працівники до карети швидкої допомоги несли на руках. Пересуватися самостійно малюки не могли, бо мали атрофовані кінцівки, а їхня мати лише обурювалася, адже нічого дивного у своїх дітях не вбачала. 

Скандал довкола львівських дітей-мауглі тривав кілька місяців, унаслідок чого матір визнали неосудною і відправили в психіатричну лікарню, батько опинився за ґратами. Обох позбавили батьківських прав, але днями з'ясувалося, що тата дітей відпускають на волю за взірцеву дисципліну. Із двох років ув'язнення він відсидів половину. 

У пенітенціарній службі кажуть, що батько дітей-мауглі розкаявся. Згадують, що весь останній рік він лише і розповідав, як після звільнення намагатиметься забрати дітей додому. 

 

Джерело: ТСН