Про це повідомили у відділі корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго".

"Станом на 29-е листопада 2014-го року склалась загроза збереження збалансованої цілісності Об’єднаної енергосистемі України у зв’язку з аварійним вимкненням енергоблоку Б-3 потужністю 1000 мегават (МВт) на Запорізькій АЕС і, як наслідок, виникнення дефіциту потужності, який не покривається",- йдеться у повідомлення.

Відтак 29-го листопада поточного року "Львівобленерго" та ряд інших компаній отримали розпорядження Державного підприємства НЕК "Укренерго" щодо запровадження з 7:00 1-го грудня 2014-го року графіків аварійних вимкнень електроенергії у місті Львові та всіх районах області.

Водночас, як пояснила керівник відділу корпоративних зв'язків "Львівобленерго" Галина Єлісеєнко, чи вимикатимуть світло побутовим споживачам, наразі невідомо.

"Це відслідковує диспетчер енергосистеми, це йде по високовольтних лініях, хто підпадає під це – чи підприємства, чи і побутові споживачі, ми цього не знаємо. Це все відключається зверху централізовано. Немає так, що з 8 до 10:00 буде відімкнена якась вулиця. Тут такого не буде, йде суто регулювання по потужності",- зазначила Єлісеєнко.

 

новини про Львів