Уже до кінця цього року фонтан біля Львівської опери зникне, а на його місце встановлять новий. Кажуть, буде сучаснішим і працюватиме краще. Вартість робіт наразі тримають в таємниці, передає Корупція.Інфо

Як повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, благодійний фонд «Сокар-Благо» планує замінити існуючий фонтан перед Оперним театром на новий.

Оскільки у ньому форсунки не регульовані, має дешеву гідравліку та у літню пору накопичує багато сміття та пластикових пляшок.

«Наразі є рішення виконкому ЛМР про те, що ми не проти здійснення цих робіт. Зараз у благодійному фонді «Сокар-Благо» готують новий проект фонтану, і лише потім можна буде оцінити вартість робіт та терміни виконання. Наразі, міськрада зацікавлена у реконструкції фонтану перед Оперним театром упродовж цього літа”, — зазначив Юліан Чаплінський .

Окрім цього, за словами головного архітектора Львова, існуючий фонтан, який був збудований у 2008 році, працює неправильно. “Оскільки у ньому форсунки не регульовані, має дешеву гідравліку та у літню пору накопичує багато сміття та пластикових пляшок”, — констатував він.

На противагу старому, новий фонтан, будівництво якого фінансуватиме благодійний фонд, технічно дозволить економити використання води. “Вся гідравліка фонтану буде ховатися під землю, і вода потраплятиме крізь щілини між гранітом”, – додав Юліан Чаплінський.