Понад 2,3 тис. метрів квадратних ямковості дорожники усунули минулого тижня на дорогах Львівщини. Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Львівській області, передає Корупція.Інфо
 
Підрядними організаціями в період 29 червня – 4 липня 2015 року ліквідовано 2390 метрів квадратних аварійної ямковості, використано 150,6 т гарячої асфальтобетонної суміші.
 
Роботи виконують як традиційними методами так і з застосуванням мадпадчерів (струменеві-ін’єкційним методом) для ліквідації аварійної ямковості. Щоденно до виконання робіт в цей період всього залучають 10-12 дорожних бригад, 50-55 лінійних працівників.
 
Зокрема, проводяться роботи з заливки швів та тріщин дорожнього покриття для запобігання утворенню ям та руйнування доріг у майбутньому.
 
Роботи з поточного експлуатаційного утримання автомобільних доріг виконувались на ділянках автомобільних доріг: М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка – Іванівці, Н-02 Львів-Тернопіль – Плугів, Куровичі, Н-13 Львів-Самбір-Ужгород – Спас-Верхній Лужок, Самбір-Тершів, Турка, Старий Самбір-Спас, Великий Любінь, Рудки-Калинів, Калинів-Самбір, Рудки-Великий Любінь, Р-15 Ковель-В.Волинський, -Червоногорад-Жовква – Жовква- Червоноград, Р-39 Броди-Тернопіль – Броди-Підкамінь, Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш – Заріччя-Іванівці, С 141514 Орів-Нижня Стинава – Нижня Стинава.
 
Дані роботи виконуються за кошти за експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у Львівській області.
 
Станом на 6 липня з початку поточного року ліквідовано 128205 метрів квадратних аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування Львівської області.‡агрузка...