12507179_962028123850813_2509366114791798688_n_729x547

Відповідну заяву поширила прес-служба компанії у відповідь на блокування 12 січня її регіональних структурних підрозділів у Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі.

"Інформація про те, що Торгова компанія "Мегаполіс-Україна" є філіалом російської групи компаній "Мегаполіс" та входить до групи компаній "Меркурій", не відповідає дійсності. Власниками ТОВ "Торгова компанія "Мегаполіс-Україна" є фізичні особи – громадяни України, Ірландії та Великої Британії. Таким чином, серед прямих або опосередкованих власників Торгової компанії "Мегаполіс-Україна" немає ані російських компаній, ані громадян Росії, в тому числі Ігоря Кесаєва", – запевнили у компанії.

Згідно із заявою, торгова компанія "Мегаполіс-Україна" – одна із найбільших українських дистрибуційних компаній, що здійснює свою діяльність виключно на території України, згідно з українським законодавством і сплачує податки в Україні."Звинувачення у підтримці компанією "Мегаполіс-Україна" російсько-терористичних формувань на Сході України є повністю безпідставними. В період з червня по серпень 2014 року включно компанією проводилась системна робота, направлена на переїзд та працевлаштування працівників Донецького регіону в інші регіони України з метою утримання співробітників та надання допомоги в період проведення АТО. За цей період переведено 94 працівника, які переїхали в 63 орендовані компанією квартири, переважно більша частина працівників здійснили переїзд з родинами", – йдеться в заяві.

У компанії стверджують, що 28 співробітників наразі виконують свій військовий обов'язок у зоні АТО. "Мегаполіс-Україна" зберігає за ними їх робочі місця і надає їм фінансову підтримку. Усього ж з 2014 року було мобілізовано 44 працівників компанії.

"Ми запевняємо, що жодних законних підстав для блокування діяльності торгової компанії "Мегаполіс-Україна" немає. ТК "Мегаполіс-України" є одним із лідерів сплати акцизного податку до місцевих бюджетів, тому один день простою регіональних структурних підрозділів, які були заблоковані (Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Ковель, Тернопіль) призводить до значних бюджетних втрат цих міст. У випадку продовження незаконного блокування діяльності компанії ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, а також до суду для відшкодування завданих збитків", – резюмували у компанії.

Нагадаємо, що "Мегаполіс-Україна" є дуже великим дестриб'ютором цигарок, проти якого сьогодні виступили активісти громадських ініціатив. ‡агрузка...