Колишній командир саперного взводу 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади Анатолій Фатєєв записав відеозвернення президенту Петру Порошенку, у якому висловив своє невдоволення відсутністю покарання для корупціонерів.

"Я висловлюю величезне невдоволення вашими діями і вашою політикою, які допомогли прийти до влади казнокрадам. Я як ветеран вам заявляю, що це – через ваше поблажливе ставлення до Ваших цих "любих друзів", які присмокталися до державного корита і смокчуть з народу гроші, як кровопивці. а тим більше з армії, хлопців, які воюють на старій техніці…Зла не вистачає на все це. Коли-небудь ми доберемось до всіх цих казнокрадів і не руки будемо їм відрубувати, а голови, якщо у вас не вистачає розуму, совісті й честі зробити це.

Хочу запитати, коли вже хоч одна рука буде відрубана? Ось у мене відрубані дві ноги, на війні, міною. Хоч одна рука?" – звернувся Фатєєв до Порошенка.

Нагадаємо, раніше інший ветеран АТО також звернувся до Порошенка з гнівною заявою, у якій запитав Порошенка, скільки він грошей вкрав?

До слова, на діючого главу держави представники Нацкорпусу на чолі з Андрієм Білецьким влаштували справжнє полювання після оприлюднення журналістами розслідувань, які свідчать про масштабні розкрадання в українській оборонці оточенням Порошенка. У президента вимагають посадити усіх винуватців.