Народний депутат Андрій Лозовий обматюкав свого колегу по фракції Радикальної партії Олег Ляшка, політв'язня, сина головнокомандувача УПА Юрій Шухевича.

Скріншот допису Лозового у Facebook опублікував на своїй сторінці Telegram політтехнолог Олексій Голобуцький.

"Я мовчав про це чотири роки, відколи знав. Юрій Романович Шухевич фігурує у амбарній книзі Партії регіонів – брав у них гроші на дискредитацію тодішньої опозиції. Стара продажна бл*дь, яка на легендарному прізвищі і героїчній боротьбі батька за умовний гонорар дозволяє наживатися усім, кому не лінь", – йдеться у дописі Лозового.

У мережі з'явилося відео, на якому Юрій Шухевич заявляє, що зміна головнокомандувача під час війни призведе до катастрофи.

"Ми живемо в дуже складний час – в час війни з Росією. І в даний момент змінювати головнокомандувача – це просто недопустимо. Це може нас привести до катастрофи. Ми повинні згуртуватися, бо тільки в національній єдності запорука нашої переваги. В цей складний час закликаю вас полишити всякі емоції, полишити розбрат і об'єднатися всім в ім'я майбутньої перемоги", – сказав він.

"Варто було нардепу від Радикальної партії Ляшка Юрію Шухевичу виступити на підтримку кандидата в президенти, і то не Ляшка, – моментально заступник Ляшка згадав дуже пікантні подробиці біографії Шухевича", – написав Голобуцький.

До слова, скандальний допис Лозового зник зі сторінки нардепа.