антимайдан

У четвер, 21 травня, в Москві, в аудиторії Російського державного гуманітарного університету (РДГУ) кремлівському пропагандисту, одному з лідерів "Антимайдану" Миколі Старикову студенти та викладачі вишу не дали прочитати "лекцію" про те, як росіянам треба протистояти "оксамитовим революціям" . Новину повідомляє Корупція.інфо

Відео зняла викладач РДГУ Тетяна Волкова.

Стариков в якості засновника і лідера громадської організації "Профспілка громадян Росії" і партії "Великое Отечество" читав лекцію про "змову Заходу проти Росії і України". З пропагандистом вступив у дискусію професор РДГУ Костянтин Єрусалимський.

Коли Стариков почав свій виступ, в аудиторії піднявся шум.
"Просто йдемо з лекції!" – голосно сказав один зі студентів.
Один з лояльних владі викладачів почав затримувати студентів і говорити їм про наслідки такого вчинку.
У свою чергу, Стариков заявив, що "ніхто нікого тут не тримає".
"Мені здається, що в пристойному суспільстві існують пристойності", – заявив Стариков, що підтримало зростання градуса ненависті до інакомислячих в Росії.
"У пристойному суспільстві не підміняється політика пропагандою", – парирувала одна зі студенток.
Старикову нагадали, що пристойні люди не можуть мати відношення до "бандитського" "антимайдану". Той, у свою чергу, спробував відбутися жартами і подякував аудиторії за демонстрацію "наочного посібника з організації Майдану". Однак студенти разом з викладачами університету дали Старикову зрозуміти, що він прийшов явно не за адресою.