Тимошенко пригадала, що сьогодні, 4 травня, прихильники “Зоряних війн” відзначають день цієї культової кіносаги Джорджа Лукаса, передає Корупція.Інфо

Про це вона написала у своїй сторінці у Facebook. Потім вона вирішила поділитись роздумами не про весь фільм, а лише про одного персонажа – принцесу Альдераана Лею Органо-Соло. Вірніше, про її зачіску.

Популярне: Виплату пенсій та допомоги по безробіттю можуть призупинити на 30 днів:  Як українців позбавлятимуть соціальних благ

"Мало кому відомо, що знаменита зачіска космічної принцеси має цілком земне історичне походження. Два симетричних кільця на скронях Леї – це історична згадка про Мексиканську революцію 1910 року. Таку зачіску носили жінки-солдати, що боролися за вільну Мексику. Вони називалися “сольдадери”. Я віддаю належне їх боротьбі та їх жертовності, примірявши сьогодні їх символічну зачіску", – написала Тимошенко. Також політик не забула привітати "всіх джедаїв Світлої Сторони зі святом".

Проілюструвала Тимошенко все це фото однієї із «сольдадеро» та своєю світлиною в образі принцеси Леї.

А у коментарях користувачі одразу ж почали визначати, які з зачісок личить політику більше: ця, чи її відома «революційна коса».

«Юлічка, вам дуже личить», «Дійсно: ця зачіска – пасує Вам набагато більше, ніж та, що на Вашій аватарці, і, навіть – краще за Вашу знамениту «революційну косу», «ніі, з косою ви перегнули палицю:)», «Ну, на смак і колір…..», «Та прибуде з Вами сила)!», «Копія», «Тре було магістра Йоду косплеїти, все таки солідніше, зелені вуха пані Юлі дуже б личили», – відмічають в коментарях.