Президент Росії Володимир Путін відпочиває в особняках на березі Ладозького озера в Карелії, які розташовані на ділянках компанії "Прайм" російських бізнесменів Юрія і Бориса Ковальчуків.

Про це повідомляє Дождь, передає Корупція.Інфо.

Три джерела – представник законодавчих зборів Карелії, бізнесмен, а також співробітник компанії, який оформляв інтер'єр одного з особняків, – розповіли про те, що Путін не раз приїжджав туди відпочивати.

Телеканал наголошує, що документальних свідчень відвідування Путіним "дачі" у Карелії знайти не вдалося. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков на питання про резиденцію відповідати відмовився.

З 2010 по 2013 рік ТОВ "Прайм", за даними телеканалу, купило 140 гектарів землі поруч з островом Валаам на території запланованого національного парку "Ладозькі шхери". Там же фірма орендувала ще 290 гектарів лісу.

Компанія "Прайм" неодноразово згадувалася у ЗМІ як власник землі, пов'язаної з російським керівництвом. Зокрема, вона володіє ділянкою по сусідству з президентською державною резиденцією "Вечеря" на Валдаї. Одній з дочірніх фірм "Прайму" частково належить гірськолижний курорт, де, за інформацією ЗМІ, святкувала весілля ймовірна донька президента Катерина Тихонова.