Ще коли королівська сім’я Меган Маркл і принца Гаррі опублікувала перші фотографії свого первістка, фанати відразу ж стали розглядати на кого схожий спадкоємець великої династії.

Одним здавалося, що на Меган, іншим – на Гаррі. Однак прийти до певного висновку ніхто так і не зміг. По-перше, тому що Меган і Гаррі поки що показали дуже мало знімків свого первістка, на яких його можна було б гарненько роздивитися. А по-друге, тому що Арчі занадто малий – на опублікованих фото не можна було розгледіти деталей.

Так ось, один інсайдер, якому вдалося побачити маленького Арчі, вирішив поділитися з пресою своїми враженнями.

«Він такий милий і життєрадісний! У нього чарівні пухкі ніжки, а на голові почали пробиватися пучками, поки що зовсім тоненькі, руді волоски! Арчі просто чарівний! »- розповів він.

Насправді, колір волосся Арчі став сюрпризом для багатьох. Адже як відомо, «південні гени» зазвичай беруть верх, тому всі очікували, що волосся у сина Меган будуть чорними, як у мами. Однак малюк – на радість королеві Єлизаветі – явно пішов у тата. Так що в майбутньому він буде таким же яскраво-рудим, як Гаррі. Але все ж навряд чи малюк виросте копією свого тата. Адже вже видно, що очі у нього не сірі, а темні, як у мами.

Те, як буде виглядати син Меган Маркл і принца Гаррі покаже час.

«Ми поки що намагаємося зрозуміти, яким він стане. Уважно за ним спостерігаємо. І знаєте, він змінюється з кожним днем »- зізналася Маркл під час однієї зі своїх появ на публіці.