До Святогорського Успенського Зимненського Ставропігійного монастиря, що у Володимир-Волинському районі, прибула телеведуча Оксана Марченко, дружина політика, голови політсили «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, а також відомий колишній боксер, ведучий телешоу «Зважені та щасливі» В’ячеслав Узелков, який заявив про свій намір балотуватися у мери Віннниці від «ОПЗЖ».

Про це повідомляє Володимир Медіа із посиланням на інсайдерську інформацію.

«Наразі не відомо, чи прилетів сам Віктор Медведчук. Місцеві повідомили, що селом їздить позашляховик з номерними знаками, на яких пише «Паломниця» та ведеться відеозйомка. Також можна бачити чимало охорони», – повідомляє видання.

Нагадаємо, Відомий український боксер В’ячеслав Узелков повідомив, що балотується у мери Вінниці від “Опозиційної платформи – за життя”.

“Я іду в мери від Опозиційної платформи – за життя!

Мені дуже приємно бути в складі такої сильної команди, яка зробить наше місто найкращим. Мене найбільше турбують соціально незахищені мешканці міста та благоустрій Вінниці.

Мені прикро, що лише центральні вулиці виглядають показово пристойно, а у віддалених районах – безліч проблем”, – заявив Узелков.

Узелков додав, що зайде в кожен кабінет міськради Вінниці і наведе там порядок:

“Я чесний, завжди тримаю слово, і хочу, щоб все місто стало таким. Ми маємо невичерпний потенціал, прекрасних людей, і ми стовідсотково зможемо покласти кожен камінчик в місті на своє місце”.