Лунали заклики: "Валіть з міста! Підіть за поребрик!"

Очевидці повідомили кореспонденту informator.lg.ua дуже швидко мітинг переріс у зіткнення місцевих "ополченців" з російськими "козаками".

Мітингувальники облили синьою і жовтою фарбою ворота військкомату, де розміщена одна з комендатур "ополченців", закидали камінням вікна в міському ДК, також захопленому бойовиками. Лунали заклики: "Валіть з міста! Підіть за поребрик!".

Під час мітингу біля виконкому з'явився напис "Свердловськ – це Україна!". Втрутитися намагалися російські "козаки". Але були зупинені свердловськими "ополченцями", які несподівано перейшли на бік городян. Активісти планують збиратися біля виконкому кожен день. У цей час бойовики проводять обшуки в будинках активістів.

Раніше повідомлялося, що 17 листопада в першій половині дня в Свердловську розпочався стихійний мітинг. Жителі міста зібралися, щоб висловити невдоволення політикою бойовиків.

За день до цього, 16 листопада, аналогічний мітинг відбувся в Червонопартизанську. Причиною народних хвилювань стала важка соціальна ситуація, що склалася на окупованих територіях, причиною якої є політика бойовиків. В окупованих регіонах почастішали непритомності та смерті від голоду. В одному тільки Червонопартизанську  останнім часом від голоду померло 64 пенсіонери.

 

Джерело: ТВІ