м1
У Москві проходить узгоджений пікет проти російського військового вторгнення в Україну

Близько 20 активістів руху "Солідарність" вийшли до метро "Полянка" з плакатами: "Агресія проти України, криза в Росії – Путіна у відставку", "Свободу Надії Савченко", "Маріуполь – це Україна", передає Корупція.Інфо з посиланням на УНІАН.


Деякі учасники акції тримають плакати з цитатами Бориса Нємцова: "Операція з захоплення Криму почалася, коли Янукович ще був у Києві", "Антикризовий план уряду передбачає продовження війни з Україною", "Я не хочу, щоб гинули люди. Не хочу, щоб гинули росіяни, не хочу, щоб гинули українці", "Я вважаю злочином, просто справжнісіньким злочином війну проти України" та інші.
Частина учасників тримають у руках державні прапори України і Росії.

м2
Як зазначають організатори акції, їх головне завдання – інформувати громадян Росії про соціально-економічні та політичні наслідки війни з Україною для самої Росії.На даний момент акція проходить спокійно, проте проходить жвава дискусія прихильників політики Путіна, який, за їх словами, "не дозволив повторити, як в Україні", і москвичів з антивоєнної позицією.

"В умовах промивання мізків у російських ЗМІ ми мало що можемо змінити і конкурувати з істеричною пропагандою, але треба такі заходи проводити, щоб люди бачили, що не всі підтримують таку агресивну політику. На це треба час, ми оптимісти", – сказав один з організаторів акції Валерій Надєждін.

м3

м4

м5