У місті Лисичанську Луганської області сталася масштабна пожежа в житловому будинку, загинули двоє людей. Про це повідомили в прес-службі ДСНС області.

Пожежа сталася 20 вересня о 20:58. Рятувальники, які прибули на місце події, з'ясували, що горять житловий будинок та літня кухня, розташована поруч. Загалом, вогонь охопив 100 квадратних метрів площі. Рятувальникам вдалося локалізувати пожежу о 21:27, ліквідували її о 23:37.

"Під час гасіння пожежі рятувальниками були виявлені двоє загиблих", – розповіли в ДСНС.

Вогонь ліквідували дев'ять рятувальників та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Причини і обставини пожежі наразі встановлюють фахівці.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що у Дніпрі в п'ятиповерховому житловому будинку спалахнула пожежа, загинула жінка.  Про це повідомили в прес-службі ГСЧС Дніпропетровської області.

 Пожежа сталася сьогодні вночі близько в 1:27 в квартирі на вулиці Новокримська Чечелівське району міста.  Прибулі на місце рятувальники з'ясували, що пожежа спалахнула в квартирі на другому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку.  Вогонь рятувальникам вдалося локалізувати в 1:39, а в 1:43 його вже ліквідували.  Пожежа знищила домашнє майно на площі 8 квадратних метрів.