Два тижні тому комітет Європарламенту підтвердив угоду щодо лібералізації візового режиму для Грузії, передає Корупція.Інфо.

У четвер, 2 лютого, Європарламент проголосує за скасування візових вимог для громадян Грузії. Відповідне питання включене до порядку денного чергової сесії законодавчого органу ЄС у Брюсселі, повідомляє "Укрінформ".

Відповідно до політичного рішення країн-членів Євросоюзу, скасування візових вимог громадян Грузії, а також України набуде чинності лише після уведення нового механізму призупинення візових режимів для усіх третіх країн.Нагадаємо, 12 січня комітет Європарламенту підтвердив угоду щодо безвізу з Грузією. Тоді за схвалення угоди проголосували 42 депутати, проти – двоє, один утримався від голосування.

Як повідомляв 5.ua, 15 грудня 2016 року Європейська рада підтримала надання Україні та Грузії безвізу та доручила продовжити процес візової лібералізації.

Читайте також ексклюзивне інтерв'ю на "5 каналі": "Ми йшли пліч-о-пліч, та нас розділили в Євросоюзі": Климпуш-Цинцадзе про шлях до безвізу України та Грузії