В п’ятницю, 7 квітня, у більшості областей України відбудеться повернення до кліматичних норм, які останніми днями били температурні рекорди, передає Корупція Інфо

Популярне: “Ми повинні відгородитися великою стіною”: Саакашвілі різко висловився про блокаду Донбасу. Ви будете ошарашені його словами!

Як пише на своїй сторінці синоптик Наталя Діденко, з західної частини України по всій території пошириться атмосферний фронт, який принесе дощі та зниження температури.

"Завтра у більшості областей протягом дня температура повітря становитиме +9+13 градусів, на заході місцями +5+8 градусів. І лише східна частина, включно з прилеглими областями, а саме, з Дніпропетровською, Запорізькою, Полтавською та Сумською, ну, й зрозуміло, що з більшістю південних областей та Криму, ще покаже температурний комфорт, +14+18 градусів", – спрогнозувала Діденко

За її словами, дощі охоплять більшу частину України, а на заході, переважно у Карпатах та поблизу, можливий мокрий сніг.

"Лише на Луганщині та Донеччині буде без опадів. А надвечір й західна частина України почне звільнятися від опадів. Кияни, такого дива синоптичного, як сьогодні, завтра не буде. Буде, щоправда, інше, але менш комфортне: у столиці на Благовіщення дощ та зниження температури повітря до +9+12 градусів", – додала синоптик.
акож вона зазначила, що середня добова температура 4 квітня, за даними Центральної геофізичної обсерваторії, перевищила багаторічні показники, була вище +15 градусів, що вже вважається характерним для літа. 1 квітня була найтепліша ніч у Києві, 2 квітня – найтепліший день (+23 градусів), 3 квітня – найтепліша ніч за 137 років спостережень.