Стали відомі подробиці церемонії прощання з ватажком т.зв. "ДНР" Олександром Захарченком,убитим в результаті вибуху бомби в ресторані "Сепар" в центрі окупованого Донецька.

Автобуси з бюджетниками, яким було велено з'явитися для церемонії прощання, почали курсувати з довколишніх міст вже з 6 години ранку.

"Вчора начальство обдзвонювати всіх, кого можливо і вимагало прибути до театру з двома гвоздиками. Багато хто просто не відповідали на дзвінок, типу поїхали. Решта з шести ранку вже були в Донецьку і чекали початку церемонії до 9", – розповів донеччанин Олег.

У центрі Донецька перекрито рух від проспекту Богдана Хмельницького до Садового. Повідомляється, що проїзд буде закритий мінімум до 13:00.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

У холі Театру опери і балету ім. Солов'яненка виставлена закрита труна з останками Захарченка. Проходячи повз нього переважно хрестяться, лише одиниці віддають військову честь. Посилено заходи безпеки: так, великі букети відразу забирають і відносять подалі від труни, можливо, від страху, що там захована вибухівка.

Біля труни вже побував "міністр доходів і зборів" Олександр Тимофєєв ( "Ташкент"), який також постраждав за час вибуху 31 серпня, був помічений і російський письменник-бойовик Захар Прилепин, чий "батальйон" роззброїли тиждень тому.