В 4-ї дитячій лікарні Києва дворічній дитині, громадянину Італії замість надання термінової медичної допомоги були нанесені тілесні ушкодження. Про це в Facebook написала мама дитини Ірина Ніжинська, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тіло не можна хоронити, бо…”: адвокат сім’ї Ноздровської зробив гучну заяву

«Виявляється, важка інфекційна хвороба – це не найстрашніше. Найстрашніше – це звернутися по швидкій в клініку «Амедіа», яка направить в 4-у дитячу лікарню, де втрачає свідомість 2-річна дитина, неадекватна медсестра порве вени, так і не зробивши крапельницю, після півгодини нових спроб, псіханувши, кине спливати кров'ю дитину, так і не обробивши нанесені рани. І якщо ви думаєте, що це фільм жахів, то ви помиляєтеся! Київ, січень 2018 року », – пише вона.

Також Ірина Ніжинська додала: «Звертаюся до своїх друзів, поправте мене якщо я упустила важливі деталі при встановленні фактів: малолітній дитині громадянину Італії замість надання термінової медичної допомоги були нанесені тілесні ушкодження, не надана необхідна допомога, в результаті чого стан погіршився і по приїзді в іншу клініку надана інтенсивна терапія, чого можна було уникнути вчасно надавши необхідну допомогу».

Вона заявила: «Приїжджала слідчо-оперативна група і ми сподіваємося на всебічне і об'єктивне розслідування. Але насамперед ми сконцентровані на швидкому одужанні дитини!»

За її словами, після інциденту ніхто їм з лікарні не дзвонив.