Леонід Кравчук, який був першим Президентом України, заявив, що українці живуть в злиднях, тому в Україні необхідно прийняти нову Конституцію, де буде визначено характер і норми управління державою.

«Треба вже давно прийняти нову Конституцію, де визначити характер і норми управління державою. Щоб у нас не було двовладдя, щоб Президент орав на своїй ділянці, а уряд – на своєму », – заявив він.

«Петро Олексійович, ви Президент, і ви гарант Конституції України та її виконання, тому і будьте гарантом», – звернувся він до Петра Порошенка.

«Нехай Кабінет міністрів робить своє, а ви своє», – додав Леонід Кравчук.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший президент України Леонід Кравчук погодився дати свідчення щодо погроз екс-президенту України Вікторові Януковичу в лютому 2014 року, однак Оболонський райсуд Києва 17 липня відмовив захисту Януковича в допиті Кравчука як свідка. 

"Суд, порадившись на місці, ухвалив рішення. За всієї поваги до Леоніда Макаровича Кравчука, як видно із протоколу отримання відомостей із боку захисту, те, що він може повідомити, не стосується цього кримінального провадження, а є його загальними висновками про ситуацію в Україні та його висновками, які він зробив у зв’язку зі спілкуванням із Януковичем під час зустрічей або обговорення тих чи інших питань. Тому суд відмовляє у допиті Кравчука", – заявив суддя Владислав Дев’ятко, який головує у процесі.