бензин

Кабінет Міністрів України запропонував Верховній Раді законопроект, в якому просить із 1 січня 2016 року збільшити акцизи на моторні палива.

Також, даний закон містить ряд норм для посилення контролю сплати акцизного збору із нафтопродуктів, повідомляє Корупція Інфо

Уряд запропонував підвищення акцизів у законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році». Згідно документу  будуть підвищені акцизи на моторні палива. Для бензину ціна зросте майже на 13% із 202 євро до 228 євро за тонну. Дизельне паливо підвищиться на 113 євро за тонну. Ціна скрапленого газу складе 57 євро за тонну.

Також, у законопроекті передбачено пільги на вироблення альтернативних видів палива із підвищеним вмістом біоеталону. Акциз для них вдвічі менший, і становить 112 євро за тонну.

Уряд пропонує систематизувати контроль за всіма операціями з паливом. КМУ хоче ввести систему електронного адміністрування реалізації палива і акцизну накладну.