москаль

Так звані чиновники терористичної «ЛНР» займаються розкраданням російської гуманітрки, після чого зникають у невідомому напрямку.

Про це заявив керівник Луганської області Геннадій Москаль, новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

«Так звані урядовці «ЛНР» швидко зрозуміли, що єдина для них перспектива – це вкрасти якомога більше і втекти якомога далі», – заявив він.

За його словами, яскравим свідченням цього є історія з «міністром освіти й науки самопроголошеної ЛНР» Лесею Лаптєвою, яка на початку травня разом із своїм заступником втекла у невідомому напрямку.

«Уже після її втечі «Гєнєральная прокуратура ЛНР» встановила, що Лаптєва займалася банальними приписками й крадіжками – збільшувала на папері кількість учнів та студентів на окупованій території, отримувала на «мертвих душ» гуманітарну з Росії, яку привласнювала», – розповів Москаль.

Він зазначив, що були виявлені цілі склади з краденою російською гуманітарною.

«На території Луганського інституту внутрішніх справ виявили цілі таємні склади з гуманітарною допомогою (як правило, продуктами), які зараз роздаються іншим навчальним закладам Луганська», – зазначив очільник області.

Як відомо, черговий 27-й за рахунком так званий «гумконвой» РФ перетнув україно-російський кордон, в'їхавши на окуповані території Донбасу.