Користувачів мережі вразили вид і стан туалету для військовослужбовців на одному з українських полігонів

Фотографіями поділилася волонтер Таїса Гайда, передає Корупція.Інфо

“Так виглядає WC для бійців, які повернулися з зони АТО на полігон відпочити від війни. Хлопці прозвали його “піаніно”. Що там про натівські стандарти в армії? Перемогли? Відчуття що на дворі 1941», – коментує вона.


Волонтер також додала, що таке ставлення до українців виникає тоді, коли люди перетворилися на мовчазних рабів.

“Жахливі умови на полігоні – це відсутність поваги до нашої армії. Жахливі умови в лікарнях-це відсутність поваги до пацієнтів. Скотське відношення чиновників в держустановах – це відсутність поваги до нас, як до платників податків. Неякісна освіта в школах, ідіотські побори в освітніх установах – це відсутність поваги до нас і до наших дітей. Багатомільйонні розкрадання, дерибан коштів, відкриті скандали і бойкот роботи ВР – це відсутність поваги до нас як до виборців
На елементарному базовому рівні ми сприймаємо, як належне, відношення до нас як до мовчазних рабів. ТО як ми збираємось виховати націю,якщо ми самі себе не поважаємо?”, – задається питанням волонтер.

Популярне: "Знявся в десятках фільмів і серіалів": Померла зірка "Сватів" і "Слуги народу"

“Гвалтують народ всіма способами Камасутри. А той навіть не муркне …..”, – погоджується в коментарі до посту Ірина Мирна.

Нагадаємо, напередодні четверо бійців АТО були поранені, ще троє – отримали травми.