collage_75ea5

Нещодавно у львівському ресторані «Мушля», що на площі Ринок, 35, стався прикрий випадок. Львів'янин Ростислав Беднарчук, замовивши страву із морепродуктів, побачив на тарілці глисти.

Львів’янин із дружиною замовили асорті з морепродуктів та помітили на тарілці «чорних живчиків». За словами Ростислава, це були глисти. «Ми покликали офіціантку, вона почервоніла та забрала тарілку. Повернувшись, запропонувала варіант, що кухарі  зготують ще одну таку ж страву. Я, звісно, відмовився, і сказав, чи розуміють вони, чим годують людей», – додав Ростислав Беднарчук та опублікував фото на facebook-сторінці «Варта1».Власник ресторану «Bar Mushly» Дмитро Борисов прокоментував Tvoemisto.tv цю ситуацію.

«Службове розслідування відбулося ще в день виникнення ситуації – 1 лютого. За його результатами, в той же день ми вилучили та повернули устриці постачальнику. Більше цей вид диких устриць не використовуємо – замінили їх на фермерські. Щодо компенсації, то ми запрошуємо їх в гості до нас в ресторан «Bar Mushly», готові безкоштовно пригостити вечерею за наш рахунок. Ми також фінансово компенсували цю ситуацію ще в момент виникнення події: не включили вартість цієї страви в рахунок. Ще раз приносимо вибачення за прикрий випадок», – зазначив Дмитро Борисов.