З'явилися кадри, які це підтверджують, передає Корупція.Інфо

Популярне: Краще б мовчав!!! Гройсман ТАКЕ розповів про свого сина, що в школярів аж вуха позакладало

Росія перекинула поближче до західних кордонів двухбатарейний дивізіон оперативно-тактичний ракетний комплекс "Точка-У".

Підтверджують це і кадри, відзняті у Волгограді – на відеозаписі видно, як рухається залізничний склад з військовою технікою. У складі ешелону нарахували до чотирьох десятків платформ і вагонів із 47-ма одиницями озброєння, яке перевозили до 200 чоловік особового складу.

Рухалася колона у західному напрямку, до кордону з Україною.

"Підрахунок техніки і її ідентифікація вказують на перекидання російським командуванням повноцінного двухбатарейного дивізіону оперативно-тактичного ракетного комплексу" Точка-У "з додатковим боєкомплектом, засобами зв'язку та забезпечення (польові кухні та автономні електростанції)", – зазначили активісти.

Вдалося вирізнити й типи пускових установок – 9П129, помітили кілька транспортно-заряджаючих машин 9Т218 та 9Т238, технічних авто 9В819-1, а також мобільні радіостанції Р-142БМ.

Всі ймовірні виправдання російської сторони щодо залучення комплексу "Точка-У" в військових навчаннях у Білорусі спростували: такої техніки на "Захід-2017" не заявлено