Український журналіст Дмитро Гордон в ефірі заявив про відставки у Кабміні – першою кандидатурою він назвав міністра оборони Андрія Тарана.

Про це він заявив в програмі «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24».

Міністру Андрію Тарану потрібно приготуватися на вихід, бо він розвів в армії “совок” і безладдя. Він не годиться для посту міністра, він має піти у відставку і він піде у відставку, його скоро замінять,- заявив Гордон.

Нагадаємо, поки що чинний міністр оборони Андрій Таран призначений на посаду 4 березня 2020 року. Сам Таран так коментує чутки про свою відставку.

Я першим поінформую суспільство, якщо настане час відкривати «третій конверт». Поки що – фальшстарт», – процитувала у середу пресслужба Міноборони слова Андрія Тарана щодо його можливої відставки, – наголосив він.

Також, на думку Гордона, у відставку має піти і міністр Малюська.

По Малюсьці не вирішене питання, але вирішиться – я думаю, Малюськи не буде на посту міністра юстиції, тому що він також не годиться для такої важливої ролі. Ще є декілька персонажів, які підуть, – підкреслив журналіст.

Окрім того, яких міністрів восени можуть звільнити і з якої причини, розповів у програмі також глава Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

Але якщо говорити конкретно про міністрів, — безумовно, субсидіарна кампанія провалена. Ми проводимо дослідження, скільки насправді грошей потрібно додатково на субсидії — за станом на зараз не менше 10 млрд, а в реальності цифра ще більша. Це особистий програш Шмигаля і Лазебної. Якщо ціна на газ закладалася в бюджеті на рівні 7 з копійками, а зараз буде значно більшою і вже інша — очевидно, що можна було подумати про те, що потрібно збільшувати кількість субсидіантів, а вона зменшилася за минулий рік на 300 тис. домогосподарств. В цілому вся кампанія йшла на ускладнення отримання субсидій, у людей будуть проблеми.

Крім того, наскільки я знаю, близькі до звільнення пан Уруський, міністр культури Ткаченко, раніше говорили про міністра юстиції Малюську, але зараз ніби по ньому питання прибрали. Така історія по звільненнях, — сказав він.