Corupcia

Заступника голови Суворівського районного суду міста Одеси викрито на отриманні хабара у розмірі 6000 американських доларів.

Операцію для затримання злочинця «на гарячому» провели Головна військова прокуратура ГПУ спільно із представниками прокуратури Одеської області та спецслужбою УБОЗ ГУ України в Одеській області.

Про це повідомили у прес-центрі ГПУ.

За попередніми даними відомо, що затриманий суддя для отримання хабара використовував вимагання щодо громадянки через посередництво свого спільника для неправомірної вигоди за прийняття рішення про задоволення цивільного судового позову та визнання права власності на майно.Вчора, 18 березня 2015 року, після ухваленого позитивного рішення суддею-корупціонером та передачі йому останньої частини неправомірної вигоди, тобто хабаря, у розмірі 3 000 доларів США затримано і його посередника.

В ході обшуків, проведених правоохоронними органами, в службовому кабінеті судді виявлено та вилучено $2500 та у посередника – $1900, у тому числі і кошти, що були передані раніше.

За даним злочином порушено кримінальне провадження, передбачене ч. 3 ст.368 Кримінально кодексу України(прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)

 

 

Джерело: ІА Корупці.інфо