ді

Директорку Кіровоградського центру денного перебування дітей-інвалідів Ганну Заботкіну звільнили

Про це Depo.Кіровоград повідомив голова Кіровської районної у Кіровограді ради Сергій Горбовський, передає Корупція Інфо

"Рішенням сесії звільнили сьогодні, — сказав він. — Формулювання, як там точно в рішенні точно сказано, зараз не готовий озвучити, бо немає рішення під рукою".

Раніше кіровоградські ЗМІ публікували відкритий лист батьків, чиї діти знаходилися під опікою працівників центру. Батьки заявляли про те, що персонал знущається над дітьми, не приділяє їм належної уваги тощо.

Кіровська райрада створила спеціальну комісію для перевірки цих скарг.

Сам Горбовський писав у "Фейсбуці": "Як голова Кіровської райради я зобов'язаний відреагувати на чисельні скарги батьків і звернення громадської організації, яка захищає права та інтереси дітей із обмеженими можливостями протягом багатьох років.

Хочу нагадати, що це не перша і не єдина перевірка установи. На початку 2013 року тоді ще заступник губернатора Галина Пастух піднімала питання про відповідність директора Центру займаній посаді. І знову таки на підставі багаторазових скарг батьків дітей, які відвідували Центр реабілітації. Головою райради тоді ще був Олександр Рацул.

Крім того, в жовтні 2014 року було відкрито кримінальну справу за фактом розтрати майна службовими особами Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів".

Ганна Заботкіна спробує поновитися на посаді через суд.

"Звісно, я подаватиму до суду, – сказала вона. – Я відстоюватиму свої права, тому що це просто свавілля. Вони пікет он сьогодні перед сесією зібрали — так на ньому були люди, які жодного стосунку до центру не мають".