Для уникнення дефолту у 2015 році Україні необхідно залучити додаткову міжнародну допомогу в рамках програми Міжнародного валютного фонду, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Ми в цілому отримали $9 млрд міжнародної фінансової допомоги від МВФ, Світового банку, інших міжнародних фінансових інституцій. $14 млрд віддали боргів і кредитів. На наступний рік додатково до цієї програми, яка передбачена МВФ (це не ми сказали, газета Financial Times написала), необхідно $15 млрд",- уточнив він, представляючи програму діяльності уряду у Верховній Раді 11 грудня.

Яценюк наголосив, що Україна не в змозі подолати нинішню важку ситуацію та відновити розвиток економіки без фінансової допомоги міжнародних партнерів.

"Щоб не допустити дефолту, нам потрібна міжнародна донорська конференція",- заявив прем'єр.

Зазначимо, рада директорів МВФ 30 квітня уклала кредитну програму stand-by для України на суму $16,67 млрд, яка розрахована на два роки. Два транші обсягом $4,6 млрд. Україна уже отримала.Наразі у Києві працює місія МВФ, яка проводить підготовку для надання чергового траншу. Також на переговорах йде мова про розширення програми.

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання