senja_11_650x410

Прем'єр Арсеній Яценюк закликає міністерства та бюджетні установи перерахувати частину видатків на фінансування силового блоку.
Про це він заявив на колегії МВС у п'ятницю, передає Корупція.Інфо з посиланням на Українську правду.
За його словами, на виконання доручення президента було проведено нараду з керівниками силових структур щодо потреб відомств.

"Загальний бюджетний запит усіх правоохоронних органів та Збройних сил до кінця поточного року складає 17,5 мільярда гривень, яких немає де взяти. Разом з міністром фінансів і керівниками силових відомств ми провели перекалькуляцію і поки що зупинились на цифрі 5,5 мільярда", – розповів Яценюк.


"Тому змушений публічно звернутися до розпорядників бюджетних коштів: всім треба урізатись. Це означає, що якщо ми фінансуємо армію, то частина непрофільних видатків різних міністерств має бути перерозподілена і передана Міноборони, Нацгвардії, МВС, ДСНС та прикордонників", – додав прем'єр.

Як відомо, раніше Мінфін уже повідомляв, що силові відомства просять додаткових видатків до кінця року в розмірі 17,5 мільярда гривень.
Зокрема, міністр оброни Степан Полторак написав листа прем'єру Арсенію Яценюку з прохання на 7,7 мільярда збільшити видатки на армію, попри те, що у 2015 році бюджет Міноборони досяг рекордних показників.