У чотирьох українських містах відкриються виборчі дільниці для виборів депутатів у російську Держдуму.

Зокрема, йдеться про Київ, Харків, Одесу та Львів, пише видання "Коммерсант", передає Корупція.Інфо.

Для порівняння, у 2011-му році в Україні було організовано 17 виборчих дільниць для голосування росіян.

Водночас член російського Центрвиборчкому Василь Лихачов розповів, наразі немає можливості організувати голосування російських громадян в посольстві РФ у Києві. Там зможуть проголосувати лише дипломати та співробітники консульства.

У російському ЦВК запевняють, що екс-посол Росії Михайло Зурабов ще перед своєю відставкою наприкінці липня поінформував президента України Петра Порошенка про організації голосування на цих дільницях, а Порошенко, в свою чергу, сказав, що будуть вжиті заходи для забезпечення безпеки.

"Порошенко сказав, що будуть вжиті заходи по забезпеченню безпеки, але інформація, яка йде, говорить, що Правий сектор готується до провокацій", – сказав Лихачов.

З посиланням на власні джерела в Адміністрації Президента, видання повідомляє, що українська влада не має наміру сприяти проведенню голосування, бо це завдання російських дипломатів.

За словами представника російського ЦВК, можливість голосування на території підконтрольній терористичної угруповання "ДНР" не обговорювалася.

До слова, раніше міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб застерегло Росію від проведення "виборів" в анексованому Криму.

Вибори в Держдуму РФ відбудуться 18 вересня 2016 року.