Київський апеляційний суд сьогодні розглядатиме апеляційну скаргу нардепа ОПЗЖ, кума Путіна Віктора Медведчука.

Водночас під будівлею суду вже зібралися молоді люди в спортивних костюмах, також на місце прибув нардеп ОПЗЖ Ілля Кива.

Вхід на територію суду охороняє велика кількість правоохоронців.

Рух “Рух опору капітуляції” анонсував сьогодні проведення акції “Медведчук_підарешт”. Активісти вимагають взяти Медведчука під варту і скасувати домашній арешт.

Пізніше до будівлі суду приїхав сам Медведчук і в компанії нардепа ОПЗЖ Іллі Киви та інших пішов до суду.

Віктор Медведчук під будівлею суду розповів, що вважає незаконним свій домашній арешт і прийшов його оскаржити.

На питання про зв’язки з Порошенком лідер ОТЗЖ заявив, що працював з екс-президентом з 2014 по 2018 роки, поки у них не розійшлися погляди на обмін полоненими.

До суду прийшли також активісти “Руху опору капітуляції”, представники “Національного корпусу”, “Братства” та “Свободи”.

Також стало відомо, що У Києві біля будівлі суду де сьогодні розглядатиме апеляційну скаргу нардепа ОПЗЖ відбулися сутички.

По обидві сторони зібралися десятки силовиків і учасників акції протесту, але поки що їх розділяє паркан. Представники “Нацкорпусу” вже встановлюють колонки. Сам Медведчук і його захист вже знаходяться в залі суду, де вже почалося засідання”, – йдеться в повідомленні.

Також відомо, що до зали суду впустили всіх журналістів попри заяви нардепів від ОПЗЖ, що представники ЗМІ будуть їм “закривати огляд на судовому засіданні”.