Президент України Володимир Зеленський повідомив про проблеми, які загрожують меру Черкас Анатолію Бондаренку, який фактично скасував карантин у своєму місті.

Про це йдеться в традиційному зверненні президента до українців, яке опубліковано 1 травня.

“Окремий “полум’яний” привіт особисто від президента, а також Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України я хочу передати меру Черкас, який разом з міською радою загубили календар і збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня”, – сказав Зеленський.

Зеленський назвав інцидент “спробою заробити політичні рейтинги ціною життя і здоров’я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки”.

“На майбутнє: це стосується всіх представників місцевої влади, які плутають слова” децентралізація “і” автономія “. Не треба займатися самодіяльністю, яка ставить під загрозу безпеку людей”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, після того, як міська влада Черкас послабила карантин, меру міста Анатолію Бондаренку пригрозив міністр МВС Арсен Аваков.

Після цього мер Черкас відреагував на погрози і заявив, що, пом’якшивши карантин, місцева влада відновила соціальну справедливість.