Нові шокуючі деталі скандалу. Є підстави вважати, що Мангера переховують у медустанові.

Про це заявив прокурор Андрій Сенюк, коментуючи доставку Владислава Мангера на засідання суду у справі про вбивство Катерини Гандзюк.

“За інформацією Офісу Генпрокурора України, Мангер перебуває в лікарні в Херсоні. Є підстави вважати, що Мангера переховують у медичному закладі, виписавши йому довідку про начебто незадовільний стан здоров’я.

Подібну ситуацію ми спостерігали навесні минулого року, коли цей же медичний заклад надав Мангеру довідку, що допомогла йому уникнути присутності на судовому засіданні щодо відсторонення його з посади голови Херсонської обласної ради.

У липні головний лікар цього закладу був нагороджений відзнакою Херсонської обласної ради із виплатою йому матеріального заохочення”, – заявив прокурор.

“Вживаються заходи щодо перевірки встановленого лікарем діагнозу, в тч із залученням незалежних лікарів з інших регіонів, які не перебувають під впливом херсонських реалій.

У випадку встановлення надання неправдивого висновку лікаря буде підніматися питання щодо притягнення лікаря до кримінальної відповідальності.

Ухвала, винесена минулого тижня, не дає можливості на примусове затримання Мангера та доставку його на судове засідання щодо зміни запобіжного заходу.

За цих обставин Офіс Генпрокурора України не може забезпечити участь Мангера в судовому засіданні. Проте вживатиме подальші заходи для забезпечення присутності Мангера на судовому засіданні щодо зміни запобіжного заходу”, – додав прокурор.

Відзначимо, що Голову Херсонської облради Владислава Мангера не змогли доставити до Печерського районного суду Києва. Там йому повинні були обрати запобіжний захід. Мангер є підозрюваним у справі нападу та вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Мангера не доставили до суду в Києві, адже він госпіталізований у Херсоні. У нього проблеми з серцем.

За його словами, співробітники поліції і прокуратури приїжджали до лікарні, де проходить лікування Мангер, щоб забезпечити примусову доставку підозрюваного в суд.

Також Ільченко додав, що, за словами лікарів, Мангер зможе прибути в суд орієнтовно через тиждень.

Варто відзначити, що Мангера госпіталізували в “Херсонський обласний кардіодиспансер”, який є комунальним закладом Херсонської обласної ради, якою і керує Мангер. Тож активісти неодноразово заявляли, що Мангер може тиснути на керівництво лікарні, щоб там переховуватися. Його адвокат заявив, що правоохоронці приїжджали до лікарні з цього приводу.

Мангера мали доставити на суд в Київ, де йому мали обрати запобіжний захід, ще 12 червня. Однак він тоді не з’явився в суді. Адвокат не зміг пояснити причину відсутності. Тож суд дав дозвіл на його примусове доставлення в суд в понеділок, 15 червня.