Сьогодні в Апеляційному суді Києва пройшов допит Петра Порошенка. Його викликали у справі про держзраду Віктора Януковича.

Колишнього президента звинуватив у ній Оболонський суд Києва в минулому році. Мова про лист Януковича Путіну з проханням допомогти навести конституційний порядок в Україні, охопленій Майданом.

Януковича судили заочно і дали 13 років ув’язнення. В ході процесу в суд викликали перших осіб країни і тих, хто був такими на момент Майдану, анексії Криму і початку війни на Донбасі – в тому числі представників опозиції, які після протестів і втечі Януковича стали керувати Україною.

Через суд пройшли Порошенко, Яценюк, Турчинов та інші лідери Майдану.

Тепер же справа слухається в апеляції. І захист Януковича знову викликала vip-свідків до суду. Сьогодні там виступив екс-президент Петро Порошенко.

Як повідомляє журналіст PavlovskyNews, після завершення допиту Порошенко залишив будівлю. Його охоронці перешкоджали роботі журналістів.

Сам допит тривав 3 години. 70% питань захисту Януковича для екс-президента суд зняв, так як вони або не підпадали під часовий період лютий-березень 2014 в АР Крим, або стосувалися особистих поглядів Порошенка.

Суд двічі зробив попередження адвокату Януковича Віталію Сердюку, який під час відповідей Порошенка схоплювався і казав, що 5-й президент «вводить суд в оману»