До 2024 року в Україні зміниться президент, так як Володимир Зеленський втратить контроль за ситуацією і не впорається з народним тиском.

Такий прогноз в ефірі Politeka Online зробив український журналіст і бізнесмен Андрій Пальчевський.

Експерт перерахував фатальні помилки президента, які можуть йому в майбутньому коштувати крісла: “З початку правління перший удар – це призначення Андрія Богдана (екс-глава Офісу президента, – ред.), другий удар – падіння літака, третій – коронавірус … Наскільки Зеленський був щасливий після потрапляння на трон, настільки випало йому “негараздів”, і він з ними не впорається “.

Пальчевський висловив думку, відзначаючи, що так само думає більшість українців, що Зеленський не протримається на посаді до кінця каденції в 2024 році.

“Мені здається, що дуже буде складно Володимиру Зеленському утриматися … Він буде змушений для того, щоб залишитися, піти на конституційну реформу, передати повноваження або новому прем’єр-міністру потужному, або створити нову коаліцію, або взагалі, нарешті, створити двопалатний парламент . Те, що я давно рекомендую всім співвітчизникам зробити, це прив’язати президента до уряду. Не робити так, щоб під президентом був хлопчик для биття у вигляді прем’єр-міністра, якого він хоче – ставить, хоче – знімає, перші 6 місяців нахвалює , Як це було з Олексієм Гончаруком … Теж саме, президент вже сказав, що Денис Шмигаль – недосвідчений прем’єр-міністр. Хочеться сказати: “Володимире Олександровичу, так якщо у вас досвідчених немає, зверніться до народу. Ми вам знайдемо досвідченого. Викликайте вже Азарова “. По-моєму все закінчиться тим, що напишуть Миколі Яновичу” даєш долар по вісім “… Чи втримається він чи ні – мій прогноз як на погоду – негативний. Зміниться, побачите. Він не втримається, буде тиск народної маси , ми зрозуміємо, що не можна довіряти більше нікому “, – резюмував Пальчевський.

Раніше, Пальчевський прокоментував скандал із захисними масками, привезеними на борту “Мрії”.

«Знову невдача. Зустрічали «Мрію» всією країною, президент, керівник РНБО, все йшло безкоштовно, все в Україну. А потім з’ясувалося, що якимось чином половина літака, а може і більше, виявилася в магазині Гереги в Житомирській області і продається », – повідомив журналіст, зазначивши, що” знову українці все не так зрозуміли “- на думку влади.