Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький уважає, що директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник чинить тиск на кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів (КДКП) для його звільнення. Про це Холодницький заявив у коментарі "Громадському" 19 липня.

Глава САП назвав заперечення щодо висновку члена КДКП незаконними.

"Цей лист – це "на деревню бабушке". Якщо керівник НАБУ не знає законодавства, то як можна цього вимагати від підлеглих. Йому треба вчити матчастину", – сказав Холодницький.

Керівник САП підкреслив, що очікує законного і справедливого рішення від КДКП, а не того, "чого очікує Ситник".

Холодницький очолив новий підрозділ ГПУ – Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру – 1 грудня 2015 року.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

У березні 2018 року стало відомо, що Національне антикорупційне бюро кілька тижнів прослуховувало кабінет Холодницького. Ситник говорив, що прослуховування в кабінеті Холодницького зафіксувало, як той "зливав" інформацію про підготовку обшуків і тиснув на посадових осіб. За словами глави НАБУ, ці дані, зокрема, стосувалися розслідування проти мера Одеси Геннадія Труханова, якого слідство підозрює в причетності до схеми із завдання збитків місцевому бюджету Одеси.

30 березня генпрокурор Юрій Луценко і Ситник передали в КДКП скарги на Холодницького. Останній називав ситуацію провокацією і запевняв, що ніхто не зможе змусити його звільнитися.

Згідно з висновками доповідача КДКП Олександра Ковальчука, копію яких 2 липня опублікувало видання INSIDER, Холодницький, найімовірніше, збереже свою посаду, йому може бути оголошено догану.