6 жовтня 2017 року під час засідання Всеукраїнської профспілки працівників МВС України її головою одноголосно було обрано лідера Соціалістичної партії України, підполковника у відставці, екс-радника міністра внутрішніх справ Іллю Ківу.

За його словами, обрання стало для нього великою честю, повагою і великою відповідальністю одночасно, пише 112 Україна, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

"Сьогодні я був обраний на цю посаду і це обрання стало для мене одночасно і великою честю і одночасно відповідальністю перед тисячами співробітників МВС і їх сім'ями. Не секрет, що профспілки України дискредитовані, їм необхідні кардинальні зміни, оновлення кадрів і ідеології. Кардинальна зміна курсу і повне очищення. Тому починати мені доведеться з нуля", – зазначив Ківа.
За його словами, випадок з МВС – особливий. Співробітники МВС захищають Україну на два фронти: від ворога всередині і ворога зовнішнього, на сході. Але мало хто здогадується, що і вони самі потребують допомоги в захисті їхніх соціальних гарантій, інтересів і прав, фізичної і моральної реабілітації.

Також Ківа підкреслив, що вкрай важливо повернення престижу людей в погонах і створення їм позитивного іміджу. Для цього необхідна координація з різними структурами, з іншими профспілками.

"Ми почнемо рух по перезавантаженні профспілкового руху в Україні. В першу чергу сьогодні змін вимагає прогнила і корумпована структура Федерації профспілок України, керівництво якої було призначено ще за часів Януковича. І фактично до останнього часу контролювалася збіглим олігархом Фірташем. Наше завдання негайно повернути все, що було вкрадено і зберегти те, що залишилося", – додав він.