20 липня на Донбасі загинув український солдат Руслан Конюша, передає Корупція.Інфо

Популярне: І тут в усіх мову відняло… Лукашенко зробив резонансну заяву, коли ви дізнаєтеся ці слова, то точно не зможете заснути

Російська журналістка, фотограф і волонтер Вікторія Івлєва принесла співчуття своїй подрузі з України, чий син загинув в зоні бойових дій на Донбасі 20 липня, вибачившись за те, що не змогла "зупинити війну". Відповідний запис з'явилася на її сторінці в Facebook.

"Підірвався на міні і загинув український солдат Руслан Конюша, син моєї великої подруги Наді. Ось бл … дина-війна добралася і до мене особисто. Надя не підходить до телефону, не може говорити, жити не може вона більше, дихати не може. Все втратило сенс ", – розповіла журналістка.

Івлєва звернулася до своєї української подруги зі словами каяття.

"Це я, я, я вбила твого сина. Це я не зупинила війну. Я не вибрала іншого президента. Я ще багато чого не зробила, а то, що робила, – було мало і погано. Це на моїх руках тепер вічно буде кров 22-річного Руслана ", – зізналася вона.

За словами росіянки: "вже не відмитися нам від цього ніколи і нічим".

Івлєва – одна з небагатьох російських журналістів, які відкрито підтримують Україну. Влітку 2014 року зайнялася волонтерством та разом з харківськими активістами вивозила з окупованої території людей, доставляла медикаменти і продукти.